51_350x350_Front_Color-White

برای ثبت دامنه و یا انتقال دامنه، دامنه مورد نظر خود را تحت بررسی قرار دهید در صورت آزاد بودن نام دامنه لحاظ شده، شما می توانید آن دامین را به نام خود ثبت نمایید و یا با زدن گزینه انتقال، آن دامین را انتقال دهید.

برای استخدام و مشارکت در شرکت مستر ایکس رزومه کاری خود را از طریق ایمیل زیر برای ما ارسال کنید . پس از بررس های لازم از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد. در ضمن تمامی فعالیت ها در شرکت به صورت دور کاری خواهد بود.

گواهینامه امنیتی SSL

تنها ارائه کننده گواهینامه امنیتی SSL در ایران و دارای بیش از 10 سال سابقه درخشان در ارائه انواع گواهینامه‌های امنیتی برای دامنه‌های بین المللی و دامنه های ملی

سرورهای اختصاصی ایران

این سرور مناسب جهت میزبانی سازمان ها و ادارات دولتی با توجه به وجود تحریم های دولت های غربی و همچین امنیت اطلاعات به جهت قرار گرفتن این سرور ها در میهن عزیزمان می‌باشد.

سرور اختصاصی مجازی

سرورهای اختصاصی مجازی یا VDS نمونه کوچکی از سرورهای اختصاصی (Dedicated Server) هستند که با در اختیار داشتن منابع اختصاصی و هارد SSD کیفیتی بیش از سرورهای مجازی (VPS) ارائه می‌کنند.

ما در مستر ایکس بستری را جهت امنیت و آسودگی خاطر شما عزیزان ایجاد کرده ایم تا به خیال راحت میزبانی خود را به ما پسپارید

طراحی حرفه ای سایت یا فروشگاه خود را به ما بسپارید و اولین قدم را جهت کسب درآمد به صورت مجازی بردارید

سرورهای ابری مستر ایکس از رایانش ابری استفاده می کنند که موقعیتی کاملا امن و پرسرعت جهت انتقال اطلاعات شما عزیزان می باشد

سرور های مستر ایکس همواره 24 ساعته در تمام ساعات شبانه روز آماده میزبانی وب سایت شما می باشند

ما در پشتیبانی مستر ایکس همواره بر آن بوده ایم که رضایت شما مشتریان گرامی را بدست آوریم

همکاران و همراهان ما به صورت 24 ساعته در پشتیبانی مستر ایکس آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما هستند